ANLATIMLI BASİT ŞİŞ ÖRGÜ ÖRNEĞİ

Anlatımlı basit şiş örgü örneğinden yararlanarak sizde evde örgü işleri yapıyorsanız şişle örgü yapmayı öğrenebilirsiniz. Evde kolay yapılan şiş örgü çalışmalarını sitemizde sürekli paylaşmaya çalıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışmada da basit şiş örgü örneğinin anlatımlı videosu ile örnek resimlerini paylaştım. Evde kolay bir şekilde şişten örgüler yapmak isteyenler için değişik ve kolay bir örgü örneği olduğunu söyleyebilirim.

Sizde evinizde zorlanmadan basit bir şekilde anlatımlı videoyu izleyerek adım adım basit şiş örgü örneği yapmayı öğrenebilirsiniz. Benzer örgü çalışmalarını ve örneklerini bu yazımın altında da karşınıza gelecek olan benzer çalışmalar bölümünden inceleyebilirsiniz.

 
 

Sizde evinizde bu tür örgü çalışmaları yapıp videosunu çekiyorsanız, bize facebook adresimiz üzerinden gönderebilirsiniz. Şimdi sizleri video anlatımlı basit şiş örgü örneğiyle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest.com

 

EVDE İPTEN TAHTA KUKLA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit kukla yapmak, evde kolay kukla yapmak ve evde kukla nelerden yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir