ANLATIMLI MİNYATÜR ÖRGÜ SAMAN SEPET YAPMAK

Anlatımlı minyatür örgü saman sepet yapmak için daha önce de benzer fikirler paylaştığımı hatırlıyorum. Bu güzel çalışmayı yapıp evinizde TV ünitesi önünde süs olarak kullanabilirsiniz.

Yada bozuk para biriktirme kasası olarak da düşünebilirsiniz. Her türlü minyatür lazımlık veya küçük takılarınızı koyabileceğiniz bir aksesuar sepeti olarak da yapmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı olması sayesinde saman malzemesini temin ettikten sonra sepet örme işlemini resimli anlatıma bakarak yapabilirsiniz. Yapımında zorlanırsanız yorum bırakın, yardımcı olmaya çalışırım.

Anlatımlı olması sayesinde zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Biraz sabır ve emek isteyen bir iş olduğunu da eklemek isterim. Şimdi sizleri evde örgü sepet yapmak için çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-minyatur-saman-orgu-sepet-yapmak

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir