BATTANİYE KENARI İLMEK ÖRNEKLERİ

Battaniye kenarı ilmek örnekleri arayanlar için bulduğum bu güzel çalışmayı sizde beğeneceksiniz. İlmek atmak için daha önce anlatımlı resimler veya çalışmalar paylaşmamıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde nasıl ilmek atılır sorusuna yanıt olacak anlatımlı dersten yararlanacaksınız.

Kolay yapılan bu güzel çalışma da aşama aşama ne yapılması gerektiği belirtiliyor. Kısa sürede yapabileceksiniz. İlmek atma örnekleri olarak altta paylaşılan çalışmayı sizde örgü işlerinizde veya keçe yada kumaş dikerken kullanacağınız örnek olarak algılayabilirsiniz.

Benzer çalışmaları videolu anlatım şeklinde bulduğumda da yine bu başlık altından paylaşacağım. Şimdi sizleri bu kolay ve güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

battaniye-kenari-ilmek-ornekleri

 

KUMAŞTAN KURDELE TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kelebek toka yapmak, kumaş toka kelebek modeli ve kumaş toka nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir