BAYKUŞ MOTİFLİ ÖRGÜ NASIL YAPILIR

Baykuş motifli örgü nasıl yapılır diyenler için bu yazımda çok güzel bir çalışmanın örnek resimlerini ve anlatımlı videolarını paylaştım. Sizde evde örgüden baykuşlu motiflere sahip çalışmalar yapmak istiyorsanız, bu paylaştıklarım size fikir olacak.

Anlatımlı video yabancı dilde anlatılmış. Ancak aşamaları görerek öğrenebilirsiniz. Hemen altında Türkçe bir video da paylaştım. Evde baykuş motifli örgüler yapmak için daha önce de örgü işleri kategorisinde birçok çalışmanın anlatımlı örneklerini paylaşmıştım.

Kolay yapılan örgü baykuş motif çalışmalarını sizde kolaylıkla yapabilir ve eldiven, kazak, hırka, süveter gibi birçok giyim çalışmalarında da motif olarak kullanabilirsiniz.

Evde baykuş örnekli kazak veya değişik çalışmalarda da bu güzel örnek motif çalışmasını anlatımlı çalışmadan yararlanarak sizde uygulayabilirsiniz.

 
 

Nasıl yapılacağı aşama aşama gösterilmiş anlatımlı videoyu izleyerek sizde bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest.com

 

ŞERİT KOLYE NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. civata pulundan kolye yap, evde şerit kolye nasıl yapılır ve pul kolye yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir