BONBON ŞEKERİ ÖRGÜ ÖRNEĞİ YAPMAK

Nako örgü modeli olarak bu yazımda sizlere bonbon şekeri örgü örneğinin yapılışını gösteren güzel bir anlatımlı video paylaştım. Sizde evde bonbon şekeri örgü örneği yapmak istiyorsanız, anlatımlı çalışmayı izleyerek nasıl yapıldığını kısa sürede çözebilirsiniz.

Örnek bir resimde paylaştığım yazımda anlatımlı videoyu takip etmeniz yeterli olacaktır. Türkçe anlatımlı değil, ancak izleyerek adımları uygulayabilir ve sizde nako örgü modeli bonbon şekeri örneği yapmayı öğrenebilirsiniz.

Benzer çalışmaları örgü işleri kategorisinde sürekli olarak paylaştım. Onları da mutlaka inceleyebilirsiniz. Hatta bu yazımın altında da karşınıza örgü işleri olarak birçok örgü örneğinin anlatımlı resimlerini ve videolarını bulabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde nako örgü örneği bonbon şekeri örneği yapmak için anlatımlı video ve örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

nako-orgu-bonbon-sekeri-videolu-anlatim

source : pinterest.com

 

MİNYATÜR HASIR SEPET NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sepet örme, hasırdan minyatür sepet yap ve kolay sepet örmek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir