DEĞİŞİK MOTİFLİ BEBEK BERE MODELLERİ

Değişik motifli bebek bere modellerinin yanında bir de anlatımlı videoya yer verdik. Altta göreceğiniz modeller tam 20 adet ve hepsi de çok şirin. Beğeneceğinizi düşünüyorum. Bebeğiniz varsa veya yeni bebeği olanlara bu güzel örgü bebek berelerinden hazırlayıp götürebilirsiniz.

Yada örgü bere yapımını bilmiyorsanız, yapan birilerini bulabilir veya yaptırabilirsiniz. Bunlar sadece örnek amaçlı paylaştığım yani yaparken fikir edinmenizi istediğim güzel şeyler. Ben çok beğendim. Özellikle o sarı arı kafası yok mu? o çok şeker.

 
 

Bence bunları yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Evde boş zamanlarınızı değerlendireceğiniz ve örgü işleri yapıyorsanız hepsinin sizlere ilham vereceğini düşünüyorum. Örgü bebek beresi yapılışıyla alakalı diğer çalışmaları da sitemizde bularak incelemenizi isterim. Kolay gelsin.

 

YENİ GÜZEL ÇİFT RENKLİ BEBEK SÜVETER MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bebek süveter, bebek süveter örneği ve bebek süveter yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir