DEĞİŞİK ÖRGÜ ŞAL MODELLERİ

Değişik örgü şal modellerini keşif ettim. Bu güzel örnekleri seveceksiniz. Daha önce şal yapımıyla alakalı örgü kategorisinde çok güzel anlatımlar ve öğretici videolara sitemizde yer vermiştik. Hatta bu yazımın hemen altında karşılaşacağınız benzer yazılar bölümünde ise daha güzel ve çok kolay yapıma sahip örgü şal yapılışıyla alakalı çalışmalara göz atabilirsiniz.

 
 

Birbirinden güzel şal modelleri ve yeni şal örneklerini yine buldukça sizlerin önüne getirmeye devam edeceğim. Bu yazımda pek bir anlatım yer almıyor. Sadece örnek olarak birkaç parça paylaştım.

Ancak yapanlara veya yaptırmak isteyenlerle satın almak isteyenlere örnek olacağını düşünüyorum. Bu güzel örgü şal modellerini ben çok sevdim. Sizde sevdiyseniz paylaşırsanız mutlu olurum.

 

RENGARENK ÖRGÜ ŞAL ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. en güzel şal modelleri, örgü bayan şal modelleri ve rengarenk örgü şal modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir