EN GÜZEL ÖRME BEBEK PATİKLERİ

En güzel örme bebek patiklerini bu yazıda topladık. Hemen altta öğretici video da yer alıyor. İzleyerek nasıl yapıldığını öğrenebilir ve sizde evde yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Öğretici örme bebek patik yapılışıyla alakalı çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Kolay yapılan bebek patik çeşitlerini bolca sitemizde bulabilir sizde yapımını öğrenerek bebek sahibi olan yakınlarınıza veya arkadaşlarınıza hediye amaçlı yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satarak evini geçindiren ev hanımları da var.

Onlara da hem yardımcı olmak hem de fikir almalarına yardımcı olmak amacıyla bu güzel paylaşımları yapmak istedim. Örme bebek patikleri sayesinde sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

YENİ ÖRGÜ MODA ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 moda örgü örneği, 2016 moda örgüler ve 2016 örgü moda modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir