Evde Kalın Şişle Örgü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kalın Şişle Örgü Yapımı – Resimli Anlatım

Rastladığım güzel bir çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Bu yazımda sizlere evde kalın şişle örgü yapımını gösteren resimli bir anlatım paylaşacağım. Sizde eğer evde kalın şiş ile örgüler yapıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım örgü modeli işinize yarayabilir. Yapılışı resimli anlatımda gösterilmiş. Evde kolay bir şekilde sizde kalın şiş ile bu güzel örgü örneğini yapabilirsiniz.

Diğer kalın şiş örgü yazılarımıza sitemizdeki örgü modelleri ve örgü işleri kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Her gün değişik örgü dersleri ile ilgili anlatımlı videolar paylaşıyorum. Bu yazımda ise anlatımlı video yerine anlatımlı resim paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

 
 

evde-kalin-sis-ile-orgu-yapimi

source : http://pekmarifetli.com/kis-geldi-orguler-cikti

dicke Stricknadeln – des aiguilles à tricoter d’épaisseur – thick knitting needles

 

Birbirinden Güzel Tığ İşi Motif Örnekleri - Şablonlu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. crochet patterns, Häkelanleitungen ve modèles au crochet hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir