Evde Kolay Örgü Ayakkabı Yapmak

Evde kolay yapılan örgü ayakkabı modeli olarak yine bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Evde kolay örgü ayakkabı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm aşamalar gösterilmiş.

Sizde evde örgüden ayakkabı yapmak istiyorsanız ve örnek arıyorsanız, sitemizde birçok örgü patik modeli ve örgü çalışmalarının anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan patik modelleri ve nasıl yapılır kategorilerinde daha değişik çalışmalara ulaşabilirsiniz. Yine bu yazımın altında da karşınıza örgü patik yapmak için benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz.

 
 

Onları da inceleyebilirsiniz. Evde basit patik modeli yapmak için çeşitli resimli anlatım ve videolu anlatımları sürekli paylaşmaya devam ediyorum. Şimdi sizleri evde kolay örgü ayakkabı modeli patik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-orgu-ayakkabi-yapmak

source : http://www.duitang.com/people/mblog/109911408/detail/

 

Dantel Örgü Battaniye Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel battaniye modeli, dantelden battaniye yapmak ve evde kolay battaniye yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir