Evde Kolay Örgü Bayan Çorap Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Örgü Bayan Çorap Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda sizlere çok güzel bir örgü çorap yapımı ile ilgili çalışma paylaşacağım. Evinizde kolay bir şekilde örgü bayan çorap yapılışını öğreneceğiniz resimli anlatımlar sayesinde, kısa sürede bu çalışmayı öğrenebilecek ve farklı bayan örgü çorapları yapabileceksiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar olabilir. Bu çalışmayı resimli anlatımdan öğrenebilirler ve örgü bayan çorap çeşitleri yapıp, satabilirler.

 
 

Evde kolay örgü bayan çorap yapımını gösteren resimli anlatımdaki adımları takip ederek, sizde evinizde kolay bir şekilde bayan örgü çorapları yapabilirsiniz. Buna benzer çalışmaları sitemizde bulunan örgü işleri kategorisinden bulabilirsiniz. Değişik örgü çalışmalarını sürekli karşınıza getirmeye çalışıyorum. Farklı örgü çalışmaları arıyorsanız sitemizi takip etmenizi öneririm.

source : http://www.stranamam.ru/post/1785517/1785517/

knitting socks – tricoter des chaussettes – Stricken von Socken

 

Evde Kağıt Tabaktan Abajur Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. abat-jour, assiettes en papier ve evde kağıt tabak ile abajur yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir