Evde Kolay Örgü Horoz Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Örgü Horoz Yapımı – Anlatımlı

Örgü işleri ile ilgili paylaşımlara epey ara vermiştim. Bu yazımda sizlere evde kolay örgü horoz yapımını anlatan güzel bir anlatımlı video paylaşacağım. Yine örgü horoz modellerini ve örneklerini de bulacağınız yazımda ki anlatımlı videoyu takip ederseniz, sizde aynı çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde örgü horoz motifleri yapabilir ve örnek resimlerdeki gibi çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz. Önceki yazılarımda size örgü yumurtalı tavuk çalışmasının resimli anlatımlarını paylaşmıştım. Bu yazımda ise örgü horoz yapılışını anlatan bir çalışma paylaşacağım.

 
 

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz bu çalışma ile ilgili yine sizlere birkaç farklı örgü horoz resimleri de paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Sizde anlatımlı video sonrasında evinizde örgü horoz çalışmasını kısa sürede öğrenip, hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

 

source : http://www.deryabaykalmodelleri.com/orgu-horoz-yapiyoruz/

knitting cock – tricoter coq – Strick Hahn

 

Evde Kolay Örgü Yumurtalık Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. chicken mesh, evde kolay örgü yumurtalık yapımı ve maille de poulet hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir