Evde Kolay Tığ İşi Örgü Çorap Yapmak

Bu yazımda sizlere paylaştığım resimli anlatımda yer alan çalışma evde kolay yapabileceğiniz bir tığ işi örgü çorap yapımını gösteriyor. Detaylı göstermese de tığ işi çorap yapmak isteyenler için işine yarayabileceğini düşünüyorum.

Evde tığdan örgü çorap yapmak isteyenler mutlaka vardır. Sitemizde yer alan örgü işleri ve tığ işi kategorilerinde çorap, bot, patik, ayakkabı, terlik gibi birçok çalışmanın yapımını anlatan resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine fazla detaylı olmasa da bu tür çalışmaları yapacak ev hanımların işine yarayacağını düşünüyorum.

 
 

Şimdi sizi evde kolay tığ işi örgü çorap yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Umarım beğenirsiniz. Kolay gelsin.

evde-kolay-tig-isi-orgu-corap-yapmak

source : http://postila.ru/id3444158/rukodelie

 

Tığ İşi Kolay Patik Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay tığ işi patik modeli yap, evde kolay tığ işi patik yap ve kolay patik örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir