Evde Örgü Terlik Modeli Yapmak

Evde örgü terlik modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımda çok güzel bir evde nasıl yapılır projesi anlatılmış. Daha önce de evde kolay yapılan terlik veya patik çalışmalarının resimli anlatımlarını paylaşmıştım.

Evde kolay yapılan patik modeli veya terlik çalışmalarını yine benzerlerini bu yazımın altında görebilirsiniz. Resimli anlatımda aşamalar gösterilmiş. Evde patik yapmak isteyen bayanların işine yarayacağını düşünüyorum.

Bu tür çalışmaları hem seviyorum hem de yapımını anlatımlı sunmaları hoşuma gidiyor. Evde örgü terlik yapmak için sanırım daha önce birçok çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum.

Hepsini patik modelleri bölümünde veya kendin yap kategorilerinde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde örgü terlik modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-orgu-terlik-modeli-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/diy-knitting-slippers/

 

Kurbağa Şeklinde Patik Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kurbağa patik yapımı, kurbağa ayakkabı örneği ve kurbağa biçiminde patik hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir