Evde Sarı Örgü Bebek Patik Modeli Yapmak

Evde kolay bebek patiği yapmak isteyenler için bu yazımda yine güzel bir resimli anlatım paylaştım. Hem örnek bir çalışma hem de sarı bebek patik modeli yapmak isteyenler için bir örnek olacağını düşünüyorum.

Yapımı tam anlamıyla adım adım verilmemiş ama aşama aşama sarı örgü bebek patik modeli yapmak isteyenler için yardımcı bir çalışma olacağını düşünüyorum. Daha önce sitemizde evde kolay bebek patik modeli yapmak isteyenler için resimli anlatımlar ve videolu anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımda da yine sizlere sarı renk örgü bebek patik modeli yapmak isteyenler için yardımcı olacak güzel bir örnek paylaştım. Şimdi sizleri evde sarı örgü bebek patik modeli yapmak isteyenler için örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-sari-orgu-bebek-patik-modeli-yapmak

source : http://postila.ru/post/search?q=%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B8&where=AllPosts

 

Ayıcıklı Bebek Başlığı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ayıcıklı bebek başlığı, ayıcıklı bebek beresi ve ayıcıklı örgü bere modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir