Hayvanlı Örgü Bere Modeli Yapmak

Hayvanlı örgü bere modeli yapmak isteyenler için örnek birkaç çalışmanın resimlerini paylaştım. Anlatımı veya yapılışını paylaşmadığımı belirtmek isterim. Ama daha önce hayvan motifli bere örneklerini paylaştığımı hatırlıyorum.

Onlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Yapımını gösteren çalışmalara ise sitemizdeki örgü işleri ve kendin yap kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım hayvanlı örgü bere modeli yapmak isteyenler için sadece bir örnektir.

Fikir alma amaçlı yararlanmak isteyenler olabilir. Bu tür örgü bere modelleri ile hem keyifle elbiseleriniz de kullanabilirsiniz. Hem de eğlenceli çalışmalar olduğunu söyleyebilirim.

 
 

Sitemizde nasıl yapıldığını anlatan video ve resimlere ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde hayvanlı bere yapmak için örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

hayvanli-orgu-bere-modeli

source : http://postila.ru/post/source/stranamam.ru

 

Evde Örgü Ayakkabı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü ayakkabı yapmak, örgü patik yapmak ve örgü terlik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir