KALIN ŞİŞLE ÖRGÜ TERLİK YAPMAK

Kalın şişle örgü terlik yapmak için bulduğum bu güzel resimli anlatımı sizlerle de paylaşmak istedim. Bu gün paylaştığım kendin yap çalışması olarak kalın şişle örgü işleri yapanlar için terlik yapımını gösteren anlatımlı resimler buldum ve paylaştım.

Daha önce de buna benzer örgü terlik modeli yapmak için çalışmaların anlatımlarını paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta anlatımlı videoları bulacağınız sitemizde tığ işi örgü terlik veya patik çalışmalarına bolca ulaşabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında da benzer örgü terlik şablonları ve yapımını gösteren resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz çalışmaları yapabilir ve keyif alarak giyebilirsiniz.

Bu tür örgü terlik modellerini fazla fazla yapıp turistik yerlerde satabilir ve iyi paralar da kazanabilirsiniz. Evde kolay yapılan örgü terlik çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabileceğinizi temin ederim.

 
 

Şimdi sizleri kalın şişle örgü terlik yapmak için bu güzel örnek çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kalin-sisle-orgu-terlik-yapmak

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir