KALİTELİ ÖRGÜ BAYAN ŞAL MODELLERİ

Kaliteli örgü bayan şal modelleriyle karşınızdayım. Hepsi birbirinden güzel ve biçimli olan şal örneklerine bayılacaksınız. Örgü şal olayına bayılıyorum. Fakat nasıl yapıldıklarını bir türlü çözemedim. Hemen altta güzel bir anlatım da bulup paylaştım. Yapmak isteyenler yararlanabilir. Genelde bu tür şeyleri satın alırız.

Paramız vardır alırız. Ya parası olamayanlar ? onlar alamayacaklar mı ? işte o yüzden bu tür çalışmaların nasıl yapıldığını iyice araştırmaya ve hatta öğrenmeye karar verdim. Sizlerde benim gibi düşünüyorsanız? bu güzel çalışmaları sevecek ve ilgileneceksiniz.

 
 

Anlatımlı örgü şal modeli yapımıyla alakalı karşıma oldukça fazla kaynak çıktı. Şal modeli deyip geçmeyin. Ne ince ayrıntıları varmış ki? hiç sormayın. Bence yapanların ellerine emeklerine sağlık. Ancak otomatik makine örgüleri de varmış. Onları araştırıyorum. Kolay gelsin.

 

EN İYİ BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bebek elbise modelleri, bebek hırka modelleri ve bebek kıyafet örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir