Karton Örgü Bileklik Yapmak

Evde kolay örgü bileklik yapmak için bu gün yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Evde kartondan bileklik yapmak için resimli anlatımda adımlar verilmiş. Öncelikle kartonu elinize uygun şekilde kesmeniz gerekiyor.

Daire şeklinde kestiğiniz kartonu yapıştırdıktan sonra örgü çalışması ile üstünü kapatmanız yeterli oluyor. İnanın çok güzel örgü bileklik modeli yapabilirsiniz.

Hem elbiselerinize uyumlu hem de satıp para kazanabileceğiniz güzel bir örgü bileklik yapımı çalışmasını da öğrenmiş olacaksınız. Resimli anlatımdaki gibi aşamaları geçip, çalışmayı tamamlandırabilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri evde kolay kartondan örgü bileklik nasıl yapılır sorularınıza cevap olacak çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Aynı çalışmayı kendiniz geliştirip, daha değişik şekillerde de yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

karton-orgu-bileklik-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/diy-crochet-wristband/

 

Eva Kağıdından Yapay Çiçek Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eva kağıdından çiçek yap, eva kağıdından gül yap ve eva kağıdından sahte çiçek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir