Kolay Örgü Bilezik Yapmak

Evde kolay takı yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda adım adım örgü bileklik yapılışı anlatılmaktadır. Bu tür çalışmalar yaparak kıyafetlerinize uydurabilir ve kolay kombin çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Bu yazımda sizlere evde kolay örgü bilezik yapmak isteyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda tüm detaylar ve ne yapmanız gerekenler detaylarıyla verilmektedir. Evde takı yapmak isteyenler olabilir. Hatta evde pratik takı yapmak için sitemizde çeşitli kolay takı yapmak isteyenler için resimli anlatımlar paylaştım. Birçok çalışmayı takı tasarım bölümünde anlatımlarını bulabilirsiniz. Bu sayede evden para kazanmak isteyen bayanlar bu tür çalışmalar sayesinde ek gelir elde edebilirler.

Evde kolay el yapımı takı yapmak için sitemizde kendin yap bölümünde sürekli olarak bu tür güzel çalışmaları paylaştım. O çalışmalar bu yazımın hemen sonunda karşınıza gelecek benzer yazılar bölümünden de ulaşabilirsiniz. Kolay örgü bileklik yapmak için malzemeler ise şöyle ;

 
 
  • yün ip.
  • kanca veya iğne.

Resimli anlatımda gördüğünüz adımları uygulayarak sizde istediğiniz bir ipten bu güzel örgü bileklik yapımını kolaylıkla yapabilirsiniz. Benzer takı çalışmalarını takı tasarım bölümünde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri kolay örgü bilezik yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-orgu-bilezik-yapmak

Evde kolay örgü bilezik yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmadan değişik renklerde yapabilir ve kullanabilirsiniz. Sevdiklerinize de verebilir onları mutlu edebilirsiniz. Turistik yerlerde çalışıyorsanız, bu tür bilezik çalışmaları yapıp satabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40048161

 

Çivilere İp Sararak 3 Boyutlu Tablo Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 3 boyutlu tablo yapmak, 3D table ve 3D Tisch hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir