KOLAY ÜÇ ÖRGÜLÜ PATİK YAPMAK

Kolay üç örgülü patik yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasında tek yapmanız gereken üç motifi oluşturmak. Ardından patik için kıvrım yapıp, ortaya kolay patik modelini çıkartmak. Bu işlem sayesinde hem kısa sürede kolay örgü patikler yapmış olursunuz.

Hem de her ayağa uygun örgü patik modeli yapmış olursunuz. Kolay üç örgülü patik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer birçok örgü patik çalışmasını sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımın altında da benzer birçok örgü patik çalışmaları karşınıza çıkacak.

Onlara da mutlaka bakmalısınız. Anlatımlı örgü patik modeli yapmak için paylaştığım çalışmalarla hem keyifli zamanlar geçirmiş olursunuz. Hem de kolay patik yaparak sevdiklerinize de hediye olarak sunabilirsiniz. Çocuklarınıza yapabilir veya eşinize yapabilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan patik çalışmalarını buldukça sizlere bu şekilde resimli anlatım veya videolu anlatım şeklinde paylaşıyorum. Adım adım kolay patik yapmak için birçok çalışma sayesinde sizde çok kısa sürede harika patikler yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-uc-orgulu-patik-yapmak

 

OKUL ÖNCESİ YOĞURT KOVASINDAN BALİNA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay balina oyuncak yapmak, kovadan maket balina yapmak ve okul öncesi maket balina yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir