KÜRDANLA ÖRGÜ MANDALA BROŞ YAPMAK

Kürdanla örgü mandala broş yapmak için paylaştığım bu güzel ve kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Kürdan çubuğundan örgü nasıl yapılır? demeyin. Çünkü yapılıyor. Bende ilk gördüğümde şaşırmıştım. Bu tür garip çalışmalar her zaman dikkatimi çekmiştir.

Kürdanla örgü mandala broş yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapmayı düşünebilirsiniz. Yapımı detaylı bir şekilde altta aktarılan çalışmaya benzer daha önce sanırım bir çalışma paylaşmamıştım. Eğer varsa da zaten karşınıza hemen bu yazımın altından çıkacaktır.

Örgü bakımından birçok çalışmayı ve paylaşımı sitemizde bulabilirsiniz. Sizde bu tür örgü çalışmaları veya broş örnekleri yapıyorsanız bize iletebilirsiniz. Kürdanla örgü mandala broş nasıl yapılır diyorsanız bu yazımda paylaştığım çalışmayı kısa sürede yaparak sizde aynısını yapmayı öğrenebilirsiniz.

 
 

Broş veya kürdanla örgü yapmak için paylaştığım çalışma da anlatımlı video yer almıyor. Onu bulunca sonradan yazıya ilave edeceğim. Kürdanla örgü mandala yapmak için paylaştığım çalışma ise şöyle ;

source

kurdanla-orgu-mandala-bros-yapmak

 

EVDE ÇOCUKLARA KIZILDERİLİ ÇADIRI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan eve çadır yapmak, çocuk oyun çadırı yapmak ve çocuklar için çadır yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir