MODELLİ BAYAN ÖRGÜ YELEK ÖRNEKLERİ

Modelli bayan örgü yelek örnekleri arayanlar olabilir diye bu yazımda tam 22 adet birbirinden güzel örgü yelek modellerini bir araya getirdik. Örgü yelek yapılışıyla alakalı ders niteliğinde ki çalışmaları hemen altta bulabilirsiniz.

Bu güzel modellerden sizde yapmak isterseniz veya yaptırmak isterseniz yazının altına yorum bırakmanız yeterli olacaktır. İlgilenenler size dönüş yapar. Birbirinden değişik ve modelli örgü bayan yelek örneklerini ben çok beğendim.

Özellikle şu gri renk olana bayıldım. Yine kırmızı renkte olanda her türlü kazağın üstüne iyi oturur diye düşünüyorum. Bu güzel örgü yelek modellerinden satın almaya kalktığınızda biraz pahalı olabilir. Ama birisine ördürebilirsiniz. Güzel paralara yaptırabilir veya sizde öğrenip yapıp güzel paralara satabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

EN GÜZEL ÖRME BEBEK PATİKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örme bebek patiği, örme bebek patiği yapımı ve örme bebek patik çeşitleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. izmirli diyor ki:

    emeklerinize sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir