ÖRGÜ AYAKKABI PATİK MODELİ

Örgü ayakkabı patik modeli yapmak isteyenler için örnek yapılmış halini buldum. Bu tür çalışmaların daha önce nasıl yapıldığını gösteren ve anlatan çalışmaları sitemizde sıkça paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu tür çalışmaların yapılışını gösteren anlatımlar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacaktır. Mutlaka onlara göz atmanızı da öneriyorum.

Örgü ayakkabı şeklinde patik yapmak veya çorap yapmak isteyenler için örnek olması amacıyla paylaştım. Nasıl yapıldığını bu çalışma da fazla belirtmemişler. Sadece farklı modelleri ve değişik hallerinin resimlerini paylaşmışlar.

Ancak araştırmalarım sürüyor. Yapımını gösteren çalışmaları buldukça yine sitemizde paylaşmaya devam edeceğim. Örgü ayakkabı patik modeli ile sizde evinizde bu tür çalışmalar yapacağınız zaman paylaştığım bu güzel örneklerden fikir edinebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek ayakkabı örgü patik modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

orgu-ayakkabi-patik-modeli

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir