Örgü Boyunluk Nasıl Yapılır

Evde örgü boyunluk nasıl yapılır diyenler için bu yazımda çok güzel bir anlatımlı çalışma paylaştım. Daha önce de örgüden boyunluk yapmak için birçok resimli anlatım ve anlatımlı video paylaşmıştım.

Aşama aşama nasıl yapacağınızı anlatan çalışma sayesinde soğuk kış aylarını bu güzel örgü boyunluk ile hasta olmadan geçirebilirsiniz. Kendinize uygun renkte ve biçimde yapabileceğiniz çalışma ile elbiselerinize uyumlu bir şekilde bu güzel çalışmayı yapabileceğinizi düşünüyorum.

Evde örgü boyunluk modeli yapmak için hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak benzer yazıları da incelemenizi öneriyorum.

Örgüden kolay boyunluk nasıl yapılır diyorsanız şimdi sizleri anlatımlı video ve örnek resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

resim source : pinterest.com

 

HOBİ ÇUBUKLARINDAN BARDAK ALTLIĞI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dondurma çubuklarından bardak altlığı yap, dondurma çubuklarından nihale yap ve hobi çubuğundan bardak altığı yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir