Örgü Çanta Yapımı

Örgü Çanta Yap

Örgü köşemize bu gün yeni eklediğimiz bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yine nette gezerken karşılaştığımız son derece güzel ve gösterişli bir örgü çantanız olsun ister misiniz? Resimli anlatımından yararlanabilir ve sizde evde el yapımı örgü çantanızı yapabilirsiniz.

 
 

Evde örgü çanta yapımıyla uğraşıyorsanız bu güzel çalışma size fikir verebilir. Yada ilham alabilirsiniz. Evde örgü motifli çanta yaparak kendinize yeni bir çanta üretmiş olursunuz. Hatta farklı ve fazla yapıp satabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye amaçlı da yapıp sunabilirsiniz. Çok güzel bir doğum günü hediyesi olabilir. Kolay gelsin.

mesh bag construction – Netztasche Bau – mesh construction de sac – saco de malha de construção – maglia costruzione bag – mesh taske byggeri

 

Örgü Bileklik Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü bileklik nasıl yapılır, örgü bileklik yapılışı ve örgü bileklik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir