ÖRGÜ ÇORAP TERLİK MODELİ ÖRNEĞİ

Örgü çorap terlik modeli örneği için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı olan çalışma da fazla detay verilmemiş. Ancak bu tür çalışmalar yapacak olanların fikir edinebileceğini düşünüyorum.

Kolay yapılan patik veya terlik çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Onları da incelemenizi öneririm. Evde kolay yapılan örgü patik veya tığ işi patik çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşmıştım.

Anlatımlı olmaları sayesinde nasıl yapıldıklarını kısa sürede öğrenebilir ve sizde aynısını yapabilirsiniz. Örgü çorap terlik modeli yapmak için paylaştığım çalışmanın videolu anlatımını bulduğumda da yine yazıya sonradan eklemeyi düşünüyorum.

 
 

Çünkü bu tür fikirlerin birde yapımını anlatan çalışmaları bulduğumuzda oldukça neşeleniyoruz. Şimdi sizleri örgü çorap terlik çalışmasının kısa ve özet anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

orgu-corap-terlik-modeli-ornegi

source

 

KOLAY HAYVAN ÇİZİM ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım hayvan çizmek, anlatımlı hayvan çizimleri ve basit hayvan çizimleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir