Örgü Deniz Yıldızı Örneği – Resimli Şablon

Örgü Deniz Yıldızı Örneği – Resimli Şablon

Örgü yazılarıma bir yenisini daha ekliyorum. Örgü çalışmalarınızda kullanacağınız çok güzel bir motif paylaşacağım. Yapımı anlatılmıyor ama örgü deniz yıldızı örneğinin şablonundan yararlanarak sizde evinizde bu güzel örneği yapabilirsiniz. Şablonunu paylaşacağım örgü deniz yıldızı gerçekten de güzel gözüküyor. Farklı çalışmaları gördükçe sizlere de paylaşmak istiyorum.

Yine farklı çalışmaları sitemizde yer alan örgü işleri, örgü modelleri kategorilerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Farklı örgü çalışmalarını her zaman sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Sizlerinde örgü çalışmaları varsa ve aşama aşama anlatımlarını resim olarak çektiyseniz? bize gönderin adınız ile yayınlayalım. Farklı örgü çalışması olan deniz yıldızı şablonundan sizde yararlanın bu güzel çalışmayı kısa sürede yapın.

 
 

yeni-orgu-deniz-yildizi-ornegi-sablonlu

source : http://hobbywork.ru/vyazhem-morskuyu-zvezdu-kryuchkom/

Strick Seesterne  – knitted starfish – étoiles de mer tricoté

 

Evde Kolay Brandadan Su Balonu Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. brandadan su balonu yapımı, Brenda ballons d'eau ve brenda Wasserballons hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir