Örgü Kedi Motifli Bardak Altlığı Yapmak

Sitemizde çoğu kez örgü bardak altlığı yapmak için birçok çalışmayı paylaşmıştım. Resimli anlatımlarıyla birlikte örgü bardak altlık yapmak için örnek çalışmalara tığ işi ve örgü işleri ile kendin yap kategorilerinde bulabilirsiniz.

Bu yazımda da yine sizlere örgü kedi motifli bardak altlık yapmak isteyenler için örnek bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımda sadece örnek verilmiş. Nasıl yapıldığı gösterilmemiş.

Fakat örgü işi yapan bayanlar kolaylıkla nasıl yapıldığını kavrayabilirler ve aynısını yapabilirler diye düşünüyorum. Evde kolay örgü kedi motifli bardaklık yapmak için daha önce sanırım benzer bir çalışma paylaşmamıştım.

Fakat kedi motifli örgü veya kedi maketi gibi birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın hemen altında benzer çalışma varsa karşınıza çıkacaktır.

 
 

Onları da incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri paylaşacağım örgü kedi desenli bardaklık çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

orgu-kedi-motifli-bardak-altligi-yapmak

source : http://simplyyarn.wordpress.com/2014/07/16/cat-coasters-because-you-never-have-enough-cat-themed-stuff-around/

 

Kırmızı Spiral Tığ işi Yastık Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kırmızı tığ işi spiral yastık örgü, renkli spiral yastık yapmak ve renkli yün ipten spiral yastık hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir