ÖRGÜ KIZ ÇOCUK ELBİSESİ YAPMAK ÖRNEKLİ

Örgü kız çocuk elbisesi yapmak örnekli bir şekilde bu yazımızda yer alıyor. Siz de çocuklarınıza örgü elbise yapmak isterseniz bu güzel çalışmanın örneğinden yararlanabilirsiniz. Yapımı aşama aşama verilmemiş. Ancak örneği verilen çalışmayı bu tür örgü elbise yapanlar kısa sürede çıkartıp, aynısını yapmaya başlayabilirler.

Bilmeyenler için sitemizdeki diğer örgü işleri veya örgü ders niteliği taşıyan videoları izlemelerini öneririm. Hemen bu yazımızın altında da benzer örgü işleri veya örgüden yapılan çalışmalar karşınıza çıkacak. Onlara da mutlaka göz atmanızı öneriyorum.

Anlatımlı örgü kız çocuk elbisesi yapmak için örnekten yararlanarak aynısını sizde beyaz veya farklı renklerinde yapabilirsiniz. Örgü elbise yapmak için sitemizdeki kategorileri inceleyebilir ve bu yazımın hemen altındaki diğer benzer çalışmalara göz atabilirsiniz.

 
 

Birbirinden güzel örgü kız elbise örneklerine ulaşabilir ve istediğiniz birisinin nasıl yapıldığını kısa sürede öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

orgu-kiz-cocuk-elbisesi-modeli-yapmak-ornekli

 

ANLATIMLI KUMAŞTAN TENCERE KUTU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kumaş tencere nasıl yapılır, kumaş tencere yapmak ve kumaştan tencere kutu yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir