ÖRGÜDEN BOZUK PARA CÜZDANI YAPMAK

Evde bozuk para cüzdanı yapmak için daha önce çok güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve kolay bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Örgüden bozuk para cüzdanı yapmak isteyenler için kolay bulunur malzemeleri temin ettikten sonra resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Örgü para cüzdanı yapmak için benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Örgüden para cüzdanı yapmak için resimli anlatımda belirtilen malzemelere göz attığımızda ise fermuar, kumaş, keçe, örgü örneği ve iğne iplik yada dikiş işleminden ibaret olduğunu görebilirsiniz.

Kısa sürede eğlenerek bu güzel çalışmadan yapabilir ve kendinize kullanışlı bir para cüzdanı yapabilirsiniz. Dilerseniz bu tür çalışmaları geliştirebilir ve satıp para kazanabileceğiniz ürünler oluşturabilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri örgü para cüzdanı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

orguden-bozuk-para-cuzdani-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7301.html

 

FİMO HAMURUNDAN POKEMON MANTAR ANAHTARLIK YAP başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan mantar anahtarlık, fimo hamurundan mantar anahtarlık yap ve fimo hamurundan pokemon anahtarlık hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir