Pembe Örgü Bebek Patik Modeli Yapmak

Evde örgü işleri ile uğraşan bayanlar için bu yazımda pembe örgü bebek patik modeli yapmak isteyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım. Aşama aşama nasıl yaptıklarını açıklamaya çalışmışlar.

Ancak tecrübeli ve sürekli örgü işleri ile uğraşanlar sanırım resimli anlatımdan örneği çıkarıp aynısını yapabilirler. Tam detaylı verilmese de güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Yapımını anlamasanız bile size örnek olacağını düşünüyorum.

Evde pembe örgü patik yapmak için daha önce sanırım resimli anlatım yerine videolu anlatımlar paylaşmıştım. O çalışmaları da örgü işleri ve bebek patikleri bölümünden ulaşabilirsiniz.

 
 

Bu yazımın da hemen altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri pembe örgü bebek patik modeli yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

pembe-orgu-patik-modeli-yapmak

source : http://postila.ru/galina_beljakova/vyazanie

 

Evde Sarı Örgü Bebek Patik Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay sarı patik modeli yap, evde sarı patik yapmak ve pembe örgü patik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir