Şişle Örgü Yelek Modeli Yapmak

Bu yazımda sizlere paylaştığım örnek çalışma da şişle örgü yelek modeli yapmak isteyenler içindir. Evde kolay örgü yelek yapmak için daha önce de benzer birçok çalışma paylaşmıştım.

Şişten örgü yelek nasıl yapılır diyenler için örnek bir çalışma olarak bu paylaşımımı görebilirsiniz. Evde şişle örgü yelek yapmak için paylaştığım bu yazımda örnek bir çalışma paylaştım.

Nasıl yapıldığını göstermiyor. Ancak anlayan veya şişten çalışmalar yapan bayanlar bu güzel örnekten yararlanabilirler. Sitemizde yer alan tığ işi ve örgü işleri bölümünde bu tür örgü yelek yapmak için birçok çalışma paylaşmıştım. Şimdi sizleri evde şişle örgü yelek modeli yapmak için paylaştığım örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

sisle-orgu-yelek-modeli-yapmak

source : http://postila.ru/post/source/liveinternet.ru

 

Pembe Örgü Bebek Patik Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay pembe patik yapmak, evde pembe patik yap ve pembe ipten patik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir