Tığ İşi Örgü Çanta Nasıl Yapılır

Evde kolay yapılan çanta çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere tığ işi örgü çanta nasıl yapılır diyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım.

Tüm ayrıntılarının paylaşıldığı resimli anlatımda örgü baykuş çanta modeli yapmak isteyenler detaylardan yararlanarak tığ işi bu güzel çalışmayı yapmayı öğrenebilecekler. Daha önce de örgü çanta yapmak için çeşitli anlatımlara sahip çalışmalar paylaşmıştım.

Onlar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneririm. Bu yazımda paylaştığım çalışma tığdan çanta yapma çalışması ve tüm detaylar ayrıntılı bir şekilde paylaşılmış.

 
 

Tığ işi yapan ev hanımları zorlanmadan bu güzel çalışmanın nasıl yapıldığını resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede çalışmayı yapabileceklerini düşünüyorum.

Tığdan yapılan çanta çalışmalarını sitemizde sürekli olarak bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay tığ işi örgü çanta yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-orgu-canta-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7460.html

 

Evde Kolay Parmak Arası Terlik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay plaj terlik modeli yap, evde parmak arası terlik yap ve evde plaj terliği nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir