Tığ İşi Örgü Ev Terliği Yapmak

Evde tığdan ev terliği yapmak isteyen bayanlar için örnek bir çalışma paylaştım. Gerçekten güzel ve eğlenceli bir çalışma olduğunu söylemek isterim.

Tığ işi örgü ev terliği yapmak için daha önce de benzer birçok çalışma paylaşmıştım. Hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Paylaştığım resimli anlatımda tam detaylar verilmemiş. Ancak hemen hemen nasıl yapacağınızı anlayabilirsiniz. Evde kolay tığ işi terlik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara sitemizdeki ” Tığ İşi ” kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Bu yazımın da altında karşınıza bu yazımdaki çalışmaya benzer projeler çıkacak. Onlara da göz atmanızı isterim. Şimdi sizleri bu yazımda paylaştığım tığ işi ev terlik modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

tig-isi-orgu-ev-terligi-yapmak

source : http://craftscrazy.com/learn-freeform-crochet-15-free-tutorials-to-get-you-started/

 

Tığ İşi Çiçek Motifi Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay tığdan çiçek yap, tığ ile nasıl çiçek motifi yapılır ve tığ işi çiçek deseni nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir