TIĞ İŞİ ÖRGÜ GÜLLÜ ŞAL ÖRNEĞİ YAPMAK

Anlatımlı videolu bir şekilde tığ işi örgü güllü şal örneği yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel ve detaylı bir çalışma paylaştım. Tığla örülen güllü şal örneği için altta size aynı zamanda anlatımlı bir video da paylaştım.

Detaylı bir şekilde anlatımdan yararlanarak sizde aynı çalışmayı zorlanmadan yapabilir ve çok şık bir örgü şal veya boyunluk olarak kullanacağınız eşyaya sahip olmuş olursunuz.

Bu tür çalışmaları farklı renkteki yün örgülerle veya iplerle yaparak değişik renkte örgü boyunluk modeli veya atkı şeklinde de kullanabilirsiniz. Daha önce de anlatımlı örgü şal modeli yapmak için benzer birçok çalışmayı paylaşmıştım.

 
 

O çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onlara da göz atmanızı öneririm. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapımını öğreneceğiniz tığ işi örgü güllü şal örneği yapmak için anlatımlı video ve örnek resimle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source : falanca.com

 

RENKLİ İPTEN KOLAY BİLEKLİK ÖRMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bileklik yapmak, anlatımlı renkli ipten bileklik yap ve basit bileklik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir