TÜRKÇE VİDEOLU AJURLU SARMAŞIK ÖRNEĞİ YAPMAK

Türkçe anlatımlı ajurlu sarmaşık örneği yapmak isteyenler için bu yazımda çok güzel bir örnek ve anlatımlı video paylaştım. Aşama aşama nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Türkçe anlatımlı olması sayesinde takıldığınız bir yerde anlatımı durdurup, tekrar baştan dinleyebilirsiniz. Daha önce de benzerlerini paylaştığım örnek çalışmalarda yabancı dil olduğu için yapması zor oluyordu.

Ancak ajurlu sarmaşık örneği yapmak isteyenler için paylaştığım çalışmadaki anlatım Türkçe ve hem de kolay anlatım özelliği içeriyor. Benzer örgü örneklerini hemen bu yazımın altında da görebilirsiniz.

Sitemizde yer alan örgü işleri ve örgü örnekleri bölümünde daha değişik birçok örgünün anlatımlı tarifini video ve resimler şeklinde paylaşmıştım.

Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabilmenize yardımcı olacak Türkçe videolu ajurlu sarmaşık örneği çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

ajurlu-orgu-sis-videosu-turkce

source : pinterest.com

 

MİNİMON İĞNEDANLIK ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. minimon iğnedanlık, minimon iğnelik ve minimon karakter iğnedanlık hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir