VİDEO ANLATIMLI AJURLU YAPRAK ÖRNEĞİ YAPMAK

Anlatımlı video şeklinde paylaştığım ajurlu yaprak örneği çalışmasıyla ilgili örnek resimler de paylaştım. Anlatımlı video Türkçe olup, aşamaları takip ederek sizde evde bu güzel örgü modelini kolaylıkla yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde kolay örgü işleri yapmak istiyorsanız sitemizde yer alan örgü kategorilerine mutlaka bakmalısınız. Birçok kolay yapılan örgü örneği ve modelini sitemizde resimli anlatım ve anlatımlı video şeklinde bulabilirsiniz.

Bu yazımızın da altında benzer örgü çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Video anlatımlı ajurlu yaprak örneği çalışmasına benzer çalışmalarını bolca sitemizde bulabilirsiniz. Bu güzel örnek ile yelek örgüsünde kullanabilirsiniz.

 
 

Çeşitli örgü çalışmalarınızda ajurlu yaprak örneğini zevkle kullanabileceğinizi söyleyebilirim. Şimdi sizi Türkçe video anlatımlı ajurlu yaprak örneği yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest.com

 

DONDURMA ÇUBUĞUNDAN MİNYATÜR OK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşaptan minyatür ok yapmak, çubuktan ok ve yay yapmak ve dondurma çubuğundan ok yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir