VİDEO ANLATIMLI BEBEK ELDİVENİ YAPMAK

Evde kolay yapılan anlatımlı çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde kolay bir şekilde adımları takip ederek yapabileceğiniz video anlatımlı bebek eldiveni yapmak için paylaştığım çalışma yine Damla hanıma ait.

Kendisine teşekkür ediyoruz. Çok güzel çalışmalar paylaşıyor. Bu yazımda paylaştığım örnek resim ve anlatımlı video sayesinde sizde bebek eldiveni nasıl yapılır diyorsanız, artık anlatımlı videoyu takip ederek nasıl yapıldığını öğrenebileceksiniz.

Daha önce bebek patik yapımı veya bebek tulumu yapmak gibi birçok çalışmanın resimli anlatımı ile anlatımlı videolarını paylaşmıştım.

Ancak bebek eldiveni yapmak için herhangi bir çalışma paylaştığımı hatırlamıyorum. Şimdi sizleri örnek resim ve video anlatımlı bebek eldiven modeli yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-bebek-eldiveni-yapmak

 

YENİ TOPLANMIŞ TOPUZ SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dalgalı topuz saç modeli, evde kolay yapılan saç modelleri ve hızlı saç topuzu nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir