VİDEO ANLATIMLI POPCORN MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK

Video anlatımlı popcorn motif örneği yapmak isteyen ev hanımları için bu yazımda çok güzel bir anlatımlı video paylaştım.

Damla hanımın tarifinden sizlere paylaştığım popcorn motifi için daha önce de bir paylaşım yaptığımı hatırlıyorum. Bu yazımın altında karşınıza diğer popcorn motif örneği çıkacaktır.

Yapımı detaylı bir şekilde paylaşılan anlatımlı video üzerinde adım adım popcorn motif örneğinin yapılışı aktarılmış. Evde sizde anlatımlı videoyu izleyerek benzer ip malzemesinden aynısını örgülerinizde kullanabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde video anlatımlı popcorn motif örneği yapmak için anlatımlı ders niteliğindeki çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-popcorn-motif-yapilisi

 

ESKİ ÇORAPTAN PARMAKSIZ SÜSLÜ ELDİVEN YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çorapla taşlı eldiven nasıl yapılır, çoraptan neler yapılır ve eski çorapla parmaksız eldiven nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir