VİDEO ANLATIMLI POPCORN MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK

Değişik motif örneklerini paylaşmaya devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere evde kolay bir şekilde yapacağınız ve yapmasını anlatımlı ders niteliğindeki videodan öğreneceğiniz güzel bir çalışma paylaştım.

Video anlatımlı popcorn motif örneği yapmak için paylaştığım anlatımlı video da Damla hanımın sesinden ve anlatımdan bu güzel motif örneğinin yapılışını sizde kolaylıkla öğrenebileceksiniz.

Değişik motif örneklerinin yapılışını anlatan resimli anlatım ve videoları sıklıkla paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımın hemen altında daha önce paylaştığım çalışmalara ulaşabilirsiniz.

Hepsi birbirinden güzel ve kolay olan örneklerin yapımını anlatan resimli anlatım ve videolar sayesinde hem yeni motiflerin yapılışını öğrenmiş oluyoruz.

Hem de farklı motif örnekleri ve yapılışını arayanlar yardımcı olmuş oluyoruz. Şimdi sizleri evde kolaylıkla yapımını öğreneceğiniz popcorn motif örneği yapımı ile ilgili videolu anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-popcorn-kare-motifi-yapmak

 

ESKİ GÖMLEKTEN KÖPEK ELBİSESİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski gömlekten kedi elbisesi yapmak, eski gömlekten kıyafet yap ve eski gömlekten köpeğe kıyafet yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir