VİDEO ANLATIMLI SÖKMELİ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

Evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için bu güzel çalışmanın videolu anlatımını bu yazımızda bulabilirsiniz. Video anlatımlı sökmeli örgü modeli yapmak için çalışmayı Damla hanım hazırlamıştır.

Kendisine teşekkür ediyoruz. Birçok paylaşımını beğendiğimiz Damla hanım bize bu kez video anlatımlı bir şekilde sökmeli örgü modeli yapmak isteyen bayanlara bu güzel çalışmayı detaylıca anlatmış ve yapmış.

Evde örgü işleri yapan bayanlar ise bu tür çalışmaları ve anlatımlı videolar arayanların yararlanabileceğinizi söyleyebilirim. Örnek örgü çalışmalarını altta bulabilirsiniz.

Benzer çalışmaları örgü işleri kategorisinde bulabilir ve onlardan da yararlanabilirsiniz. Sökmeli örgü örneği için paylaştığım video anlatımda baştan sona izlerseniz aynısını yapmayı öğrenebilirsiniz.

Şimdi sizleri anlatımlı sökmeli örgü modelinin örnek resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

video-anlatimli-sokmeli-orgu-modeli-yapmak

 

EVDE BURGU SAÇ MODELİ KOLAY ANLATIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı saç nasıl örülür, anlatımlı saç örgüsü yapmak ve balık sırtı saç modeli nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir