VİDEO ANLATIMLI YOL AYRIMI ÖRNEĞİ YAPMAK

Video anlatımlı yol ayrımı örneğini paylaştığım bu yazımdaki çalışmayı sizde evinizde yapmayı öğrenebileceksiniz. Anlatımlı video her ne kadar yabancı dilde olmuş olsa da, izleyerek görselinden nasıl yapıldığını anlamak mümkün.

Benzer videoları daha önce de paylaşmıştım. Hatta birkaç örnek resim de paylaştığım bu güzel çalışmada örnek resimlere bakarak yol ayrımı örneğini yapmak isteyen veya istemeyenler karar verebilirler.

Örnek resimlerinin hemen arkasından bulacağınız anlatımlı videosunda tüm detaylar ders niteliğinde adım adım gösteriliyor. İzleyerek bu güzel örgü örneğinin nasıl yapıldığını kavrayabilirsiniz.

 
 

Diğer örgü işleri için sitemizdeki örgü kategorilerini incelemenizi tavsiye ederim. Hemen bu yazımın altında da benzer örgü videoları ve örgü örnekleri karşınıza çıkacaktır.

Onları da mutlaka inceleyin. Şimdi sizleri anlatımlı yol ayrım örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

VİDEO ANLATIMLI ÇİÇEKLİ MOTİF YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit çiçekli motif yapmak, çiçekli motif modelleri ve çiçekli motif örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir