Yeni Örgü Resim Desen Örnekleri – Resimli Anlatım

Yeni Örgü Resim Desen Örnekleri – Resimli Anlatım

Örgü yapımında resim deseni kullananlar için bu yazımda çok güzel örnek desenler paylaştım. Hem örnek resmi hem de yapılan örgünün deseninin şablonlarını bu yazımda bulabilirsiniz. Bu tür çalışmalarla uğraşanlar iyi bilirler. Yeni örgü resim desen örnekleri olarak birkaç farklı desenli örgü resimleri paylaştım. Umarım işinize yarar. Yapımını anlatan kaynak bilgi bu yazımın sonunda kaynak olarak paylaşacağım yabancı sitede anlatılmış.

 
 

Ancak anlamadığım için o yazıları buraya sizlere kopyalamak istemedim. Yapılışını da anlamadığım için buraya anlatımını yazamadım. Fakat bu çalışmayı yapanlar örnek resimlerden hemen yararlanıp bu güzel çalışmaların aynısını yapabilirler. Yeni öğrenecekler ise kaynak siteyi Türkçeye çevirip anlatılanı yapmaya çalışabilirler. Buyurun resimli örneklere ;

source : http://krisknits.blogspot.com.tr/2007_12_01_archive.html

Strickmuster – modèle de tricot – knitting pattern

 

Evde Mandaldan Abajur Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. abat-jour verrou, ahşap mandaldan abajur yapımı ve latch lampshade hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir