YÜN İPTEN MAKARAYLA ÖRGÜ YAPMAK

Yün ipten makarayla örgü yapmak için çok güzel bir çalışma buldum. Bu yazımda paylaştığım çalışma da ki fırfır makarayı ya bulun. Yada aynısını kartondan da yapabilirsiniz.

Ancak alüminyum olarak bulabilirseniz veya eşinize yada akrabanıza yaptırabilirseniz, aynı örgü çiçek çalışmasını kolaylıkla sizde yapmış olacaksınız. Makara satılıyor mu? bilmiyorum.

Ancak satılıyorsa da bulup bence bu güzel örgü çiçek çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz. Yün ipi makaraya doladıktan sonra resimli anlatımdaki gibi bağladıktan sonra çalışmanın aynısını dikişsiz bir şekilde yapmış olursunuz.

Resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği ve yün ipi nereye dolamanız gerektiği açıkça belirtilmiş. Yapmanız gereken takip etmek ve anlatımdaki gibi yapmak. Şimdi sizleri yün ipten makarayla örgü çiçek yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

yun-ipten-makarayla-orgu-cicek-yapmak

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir