ÖRGÜ KALP ŞEKLİNDE KEDİ SÜS YAPMAK

orgu-kalp-seklinde-kedi-sus-yapmak-520x415

Örgü kalp şeklinde kedi süs yapmak için bulduğum bu güzel ve değişik kendin yap çalışmasın hoşunuza gidecek. Ben çok beğendim. Bu tür çalışmalar her zaman hoşuma gitmiştir. Evde güzel görünümleri olup, yine oyuncak olarak da değerlendirebiliriz.

Nasıl yapacağınız da kabaca gösterilen çalışma sayesinde sizde kısa sürede bu tür çalışmalar yapabileceksiniz. Örgü kalp şeklinde kedi süsü yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak bu güzel çalışma örgü yani tığ işi ile yapılıyor.

Diğerleri amigurumi oyuncak kedi veya örgü kedi oyuncak şeklindeydi. Bu güzel çalışma da hem sevimli, hem de güzel duruyor. Çocuklara oyuncak kedi olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Sevdiklerinize hediye olarak vermeyi de düşünebilirsiniz.

Anlatımlı örgü kedi oyuncak yapımı sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür sağlıklı oyuncaklar üretmek için harcayabilirsiniz. Kendinize yeni bir hobi edinebilir ve bu güzel çalışmayı bolca yapıp satabilirsiniz.

Böylece güzel paralar da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

orgu-kalp-seklinde-kedi-sus-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*