Örgü Kedi Motifli Bardak Altlığı Yapmak

 

 

0

 

Sitemizde çoğu kez örgü bardak altlığı yapmak için birçok çalışmayı paylaşmıştım. Resimli anlatımlarıyla birlikte örgü bardak altlık yapmak için örnek çalışmalara tığ işi ve örgü işleri ile kendin yap kategorilerinde bulabilirsiniz.

Bu yazımda da yine sizlere örgü kedi motifli bardak altlık yapmak isteyenler için örnek bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımda sadece örnek verilmiş. Nasıl yapıldığı gösterilmemiş.

Fakat örgü işi yapan bayanlar kolaylıkla nasıl yapıldığını kavrayabilirler ve aynısını yapabilirler diye düşünüyorum. Evde kolay örgü kedi motifli bardaklık yapmak için daha önce sanırım benzer bir çalışma paylaşmamıştım.

Fakat kedi motifli örgü veya kedi maketi gibi birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz. Hatta bu yazımın hemen altında benzer çalışma varsa karşınıza çıkacaktır.

 

 

Onları da incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri paylaşacağım örgü kedi desenli bardaklık çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

orgu-kedi-motifli-bardak-altligi-yapmak

source : http://simplyyarn.wordpress.com/2014/07/16/cat-coasters-because-you-never-have-enough-cat-themed-stuff-around/

 

Daha önce paylaştığımız Kırmızı Spiral Tığ işi Yastık Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir