ÖRGÜ KEDİ TELEFON KILIFI

 

 

0

 

Örgü kedi telefon kılıfı yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Örgüden kılıf yapmak veya telefon kapağı yada kılıfı yapmak için güzel bir örnek olduğunu düşünüyorum.

Anlatımlı kılıf çalışmasını sizde nasıl yapıldığını ve tamamlandığında nasıl gözükeceğini görebilirsiniz. Bu tür örgü kılıf hazırlama veya telefon kılıfı yapma çalışmalarını hemen bu yazımın altında da benzer yazılar bölümünde bulabilirsiniz.

Anlatımlı telefon kılıfı yapımı için sitemizde çok değişik çalışmalar da paylaşmıştık. Onlara da göz atmalısınız. Kolay yapılan telefon kılıfı veya örgü kılıf çalışmaları sayesinde sizde keyifli zaman geçireceğiniz güzel hobiler edineceksiniz.

Örgüden kılıf yapmak veya örgü telefon kılıfları sayesinde sizde telefonunuza harika şık kılıflar oluşturabileceksiniz. Bu tür örgü kılıf çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Özellikle de turistik yerlerde mükemmel paralara satabileceğinizi unutmayın.

 

 

Örgü cep telefon kılıfı yapmak için bu tür örnekler her zaman işe yaramıştır. Hem nasıl bir çalışma yapacağınızı düşünmüş olursunuz. Hem de fikir olarak size yardımcı olurlar. Kolay gelsin.

source

orgu-kedi-telefon-kilifi

 

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞTAN KEDİ YASTIK ŞABLONU başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir