ÖRGÜ KEDİ UYKU TULUMU YAPMAK

 

 

0

 

Örgüden kedi uyku tulumu yapmak isteyenler için bu güzel örneği paylaşmak istedim. Resimli anlatımda tam olarak detaylar yer almasa da, nasıl yapıldığını veya bittiğinde nasıl olacağını görmeniz açısından paylaşmayı düşündüm.

Anlatımını bulduğumda yine bu başlık altından sizlere sunacağım. Evinde kedi besleyenler için örgü uyku tulumu yapmak için ideal bir örnek olacağını düşünüyorum.

Daha önce evde kedi evi yapmak veya kedi uyku çadırı yapmak için benzer çalışmaları paylaşmıştım. Hatta bu yazımın hemen altında onlara ulaşabilirsiniz.

Benzer çalışmaları sıkça paylaştığımı hatırlıyorum. Resimli anlatımda kedi uyku tulumu yapmak için tüm detaylar verilmemiş.

Sadece bitmiş halini farklı açılardan çekmişler. Ama örgüyle bu tür çalışmalar yapabilir ve örneğinden yararlanarak sizde aynısını kediniz için yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

orgu-kedi-uyku-tulumu-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI KOLAY PATİK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir