ÖRGÜ KISA TOPLU SAÇ YAPMAK

 

Anlatımlı örgü kısa toplu saç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Evde kolay yapılan saç modellerini paylaşmaya devam edeceğim.

Daha önce de kısa örgü saç modeli yapmak için anlatımlı birçok çalışmayı paylaştığımı hatırlıyorum. Hem kolay yapımları sayesinde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Hem de aşamalı bir şekilde nasıl örgü saç yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Örgü kısa topuz saç modeli yapmak için paylaştığım çalışma da nasıl yapacağınız ve örgü saç modelini kısa saçları olanlara nasıl uygulayacağınız tarifli bir şekilde aktarılmış.

Benzerlerini altta bulabilir ve değişik saç modelleri arıyorsanız, sitemizde birçok modeline ve örneğine ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri örgü toplu saç modeli yapmak için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

orgu-kisa-toplu-sac-modeli-yapmak

source

Daha önce paylaştığımız PLASTİK KOLA ŞİŞESİNDEN SEVİMLİ KUŞ YUVASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*